Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Personele iş hukuku semineri verildi

Tarih: 20 Şubat, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği ‘’İş Hukukunda İşveren ve Alt İşveren’’ konulu seminer, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından Büyükşehir Meclis Salonu’nda Yargıtay 9. Hukuk Dairesi Tetkik Hakimi Şahin Çil’in katılımıyla verildi.

EĞİTİME ÖNEM VERMELİYİZ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği tarafından verilen seminere Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu da katıldı. Program öncesinden konuşan Genel Sekreter Yardımcısı Okumuş, ’’Eğitimler hepimizin gelişmesi içindir. Katılımınızı ne kadar yoğun tutarsak, o kadar verim alabiliriz. Bu eğitimde müdür ve personel ayrımı gözetmeden rahat olabilirsiniz. Bu şekilde davranabilirsek eğitimden faydalanabiliriz’’ dedi.

ALT İŞVEREN KONUSU ÖNEMLİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği seminerde ‘’İş Hukukunda İşveren ve Alt İşveren’’ konuları Yargıtay 9. Hukuk Dairesi Tetkik Hakimi Şahin Çil tarafından anlatıldı. Hakim Çil, ’’Taşeronluk profesyonel bir şekilde yapıldığı taktirde büyük verimlilik sağlar’’ bilgisini verdi. İş hukukunda işveren ilişkisiyle ilgili bilgilerin verildiği seminere personel yoğun ilgi gösterdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım