Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Büyükşehir Ankara’da eğitim verdi

Tarih: 27 Kasım, 2012
a a a

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Ankara’da Resmi Yazışma, Bilgi/Belge ve Arşiv Yönetimi konulu eğitim verdi. Programda, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu, Belediyelerde Meclis ve Encümen Uygulamaları konusunda eğitim verdi.

PERSONEL DEVİRLERİNE DİKKAT EDİLMELİ

Nüfusu 25 bin ve altı belediyelerin ilgili personeline eğitim veren Daire Başkanı Ayvazoğlu, yeni kurulacak olan Büyükşehir Belediyelerine katılacak olan belediyelerin yapacak oldukları uygulamalarda dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili bilgi verdi. Yeni kurulacak olan Büyükşehir Belediyelerine yapılacak katılımlarda özellikle personel devirleri konusunda dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediyesinde yapılan uygulamalardaki tecrübeler aktardı.

PERSONEL, MECLİS VE ENCÜMEN EĞİTİMİ

Öte yandan personel uygulamalarında karşılaşılan sorunlarla ilgili Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Şube Müdürü Bayram Bayram tarafından, Meclis ve Encümen uygulamalarında karşılan sorunlarla ilgili Meclis Şube Müdürü Bilal Karslı tarafından bilgilendirme yapıldı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım