Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Emeğin hakkı kutsaldır

Tarih: 30 Nisan, 2012
a a a
Emeğin hakkı kutsaldır

2009 yılından beri resmi olarak kutlanmakta olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir tebrik mesajı yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının büyük bir aile olduğunu belirtti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ailesinin huzur ve mutluluk içerisinde çalıştığını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Biz, büyük bir aileyiz. Hangi görevde olursak olalım, halkımıza hizmet için varız. El ve gönül birliğiyle bunun için çalışıyoruz. Çalışanlarımızın emeğinin hakkı kutsaldır. Belediyemizin hiçbir çalışanına beş kuruş borcu yoktur. Her zaman, bu kent ve bu ülke için çalışan emek verenden yanayız. Çalışan, üreten herkesle gurur duyarız.

ALIN TERİNE İNANIRIZ

Biz ‘işçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verilmesi gerektiğine’ inanırız. Çalışanlarımızla her zaman iç içeyiz, aynı sofradayız. Çalışanlarımıza değer veriyoruz, onları iyi gününde de kötü gününde de yalnız bırakmıyoruz” şeklinde sözlerini sürdürdü. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu mesajında; “1 Mayıs vesilesiyle bütün çalışanların bayramını kutluyorum. Evine helâl alın teri ile ekmeğini götüren, çoluk çocuğuna rızkını temin etme derdinde olan o yiğit ve mert insanlarımızla, hemşehrilerimle gurur duyuyorum” dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım