Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Heyecanı enerjiye çevirmeliyiz

Tarih: 11 Nisan, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, müdür ve personeli toplum önünde ve kamera karşısında konuşma eğitimi aldı. Seka Park Otel’de verilen uygulamalı ve teorik eğitimde kişisel gelişim uzmanı Dr. Halil İbrahim Erden kişisel yapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.

TOPLUM VE KAMERA KARŞISINDAN KONUŞMA

Büyükşehir Belediyesi personeli hizmet içi eğitimleri almaya devam ediyor. Eğitimler bu kez toplum önünde ve kamera karşısında konuşma eğitimi ile sürdü. Daire başkanları, müdür ve personellerinin katıldığı eğitimlere Başkan Danışmanı Nermin Tol, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Osman Ayvazoğlu, Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanı Kadir Erol, şube müdürleri ve personeller katıldı.

SES VE NEFESİ ETKİN KULLANIN

Seka Park’ta gerçekleşen eğitimde kişisel gelişim uzmanı Dr. Halil İbrahim Erden ilginç ve etkileyici üslubu ile toplum ve kamera karşısında konuşurken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi. Sunum heyecanını enerjiye dönüştürmenin önemine değinen Erden, konuşurken ses ve nefesin doğru, etkin kullanılması gerektiğini belirtti.

UYGULAMALI EĞİTİM

Eğitime katılan ayrıca uygulamalı olarak kamera karşısında konuştu. Kayıt altına alınan konuşmalarda doğru ve yanlışlar belirlendi. 2 gün süren eğitimde yanlış yapılan konularda nelere dikkat edilmesi gerektiğinin anlatıldı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım