Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Büyükşehir’den “Sunum teknikleri” eğitimi

Tarih: 21 Şubat, 2011
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personel eğitim çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Son olarak Büyükşehir çalışanlarına “Sunum teknikleri” konulu eğitim semineri düzenledi. Eğitim danışmanı Sultan Erkoç verdiği eğitimlerde, Büyükşehir Belediyesi’nde personele sunum teknikleri hakkında önemli bilgiler aktarıldı.

SUNUM TEKNİKLERİ

Büyükşehir Belediyesi, personeline yönelik motivasyon eğitimlerine devam ediyor. Daha önce birçok seminer düzenleyen Büyükşehir, personeline sunum teknikleri eğitimi verdi. Bir gün süren eğitimlerde işleri gereği sunumlar yapan katılımcıların dinleyenleri ikna eden, çevrelerinde saygı ve güven uyandıran ve akıllarda uzun süre kalacak mükemmel sunumlar hazırlamaları ve sunmaları için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarını amaçlıyor.

SUNUMLAR HER ALANDA ÖNEMLİ

Sunumların eğitimin her düzeyinde ve mesleki hayatta önemli olduğunu vurgulayan Eğitim Danışmanı Sultan Erkoç, “Okuma, yazma, dinleme, konuşma ve araştırma becerilerinin tümünü içererek, belirli bir amaca yönelik, sözel ve görsel etkileşimin önemini belirtirler. Amaç, eğitimde yeni veya sentez halinde birikimli bilgi sunumu olabileceği gibi, iş hayatında kar amaçlı yeni ürün veya hizmet tanıtımı veya satışların hızlandırılması yöntemleri olabilir” dedi.

ÇAĞIMIZIN GEREĞİ

Erkoç, şöyle konuştu: “Etkin sunum becerileri, özenle kullanılan bir sözel veya yazılı ifade, anlamlı beden dili ve teknolojik görsel- işitsel araçların desteği ile izleyicilerinizi kendinden emin, saygın ve ikna edici biçimde bilgilendirmek, yönlendirmek veya etkilemek adına çağımızda önem gereği haline geldi”

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım