Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

0262 318 11 00

0262 318 11 01

ismailgulsoy@kocaeli.bel.tr

Sekapark’ta 7 ipucu gizli, bakalım bulabilecek misiniz?

Tarih: 25 Kasım, 2017
a a a
Sekapark'ta 7 ipucu gizli, bakalım bulabilecek misiniz?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Kocaeli Bilişim Fuarı’ndaki Sanal Oryantiring alanı, kentin adeta akciğeri olan Sekapark’ı ziyaretçilerle buluşturuyor. Ziyaretçiler, sanal ortamda Sekapark’a yerleştirilen 7 ipucunu bulmaya çalışıyor.

SEKA PARK’TAKİ İPUÇLARI

Sanal Oryantiring alanındaki altı bilgisayarda üçer kişilik takım oluşturuluyor. Kendilerini sanal ortamda Sekapark içinde bulan takımlar, buradaki ipuçlarını bulmaya çalışıyor. İpuçları bulundukça yarışmacılar aşama kaydediyor. En fazla aşamayı en kısa sürede bulan kat eden takım ise yarışmayı kazanıyor.

KAZANDIRAN YARIŞMA

Yarışma sonunda birinci olan takıma power bank, ikinci olan takıma ise kupa veriliyor. Sanat Oryantiring alanındaki söz konusu yarışma 11.00, 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde yapılıyor.

BAŞKAN VEKİLİ ÖZAK ZİYARET ETTİ

Sanal Oryantiring alanının ziyaretçilerinden biri ise Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak oldu. Alanla ilgili yetkililerden bilgi alan ve yarışmayı deneyimleyen Başkan Vekili Özak, daha sonra yarışmalarda dereceye giren vatandaşlara ödüllerini verdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım