Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

0262 318 11 00

0262 318 11 01

ismailgulsoy@kocaeli.bel.tr

Büyükşehir’i takip edin tiyatroya gidin

Tarih: 23 Eylül, 2014
a a a
Büyükşehir'i takip edin tiyatroya gidin

Facebook takipçilerine tiyatro bileti hediye edecek. Facebook üzerinden yapılacak olan sosyal medya hesapları konulu video sunumunu beğenenler arasından yapılacak çekilişle 3 kişiye iki kişilik tiyatro bileti verilecek. Çekilişi kazanan talihliler 2 Ekim’de galası yapılacak olan “V. Frank” adlı oyunu ücretsiz izleme imkanı bulacak.

FACEBOOK’TA 60 BİN’İN ÜZERİNDE TAKİPÇİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, her alanda olduğu gibi sosyal medyada üzerinden de vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Facebook, twitter, instagram, vimeo, youtube, dailymotion ve flicker gibi sosyal paylaşım hesaplarını ile vatandaşlarla bir araya geliyor. Sadece Facebook hesabında bulunan 60 Binin üzerinde ki takipçisi ile Kocaeli’nin ençok takip edilen Sosyal paylaşım platformu olma özelliğini taşıyor.

BEĞENİ VİDEOSU 15:00’TE YÜKLENECEK

Büyükşehir’in sosyal medya hesaplarını içeren görsel, bugün saat 15:00’te facebook üzerinden paylaşılacak. Video görselini yarın saat 20:00’ye kadar beğenenler arasında çekiliş yapılacak. Çekilişe katılanlar arasından 3 kişiye ikişer kişilik V. Frank oyununa bilet verilecek. Paylaşılan video görselinde Büyükşehir Belediyesi’nin facebook, twitter, instagram, vimeo, youtube, dailymotion ve flicker gibi sosyal paylaşım hesaplarının adresleri yer alıyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım