Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

0262 318 11 00

0262 318 11 01

ismailgulsoy@kocaeli.bel.tr

Strateji Geliştirme ailesi piknikte buluştu

Tarih: 23 Haziran, 2011
a a a
Strateji Geliştirme ailesi piknikte buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı çalışanları ve aileleri Çınarlı Dere Mesire alanında gerçekleştirilen piknikte bir araya geldi Büyükşehir Belediyesi'nin birimlerinde çalışanlarına yönelik çalışma motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlenen piknikte Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı çalışanları ve ailelerine drama eğitime de verildi.

OUTDOOR DRAMA EĞİTİMİ

Kocaeli üniversitesinden öğretim görevlisi Şebnem Telci tarafından hazırlanan yaratıcı drama programı çalışanlar tarafından yoğun ilgi gördü. Daha önce de Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına başarıyla uygulanan eğitim katılımcıların bedensel/zihinsel ifade becerilerinin gelişimine, güven duygusunun gelişmesine, sosyalleşme ve sunum becerilerinin arttırılmasına, problem çözme becerisinin gelişimine katkı sağlamakta.

ÇOLAKOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

Strateji Geliştirme Daire Başkanı Bayram Çolakoğlu "Her türlü nimeti bünyesinde barındıran bir şehirde yaşıyoruz. Bu şehrin var olan değerlerine sahip çıkmak ve korumak için de bir aile bütünlüğü içinde tüm mesaimizi bu kent için harcıyoruz. Bu yoğun tempo içerisinde ailelerimize ve çocuklarımıza çok vakit ayıramıyoruz. Bu güzel günü bizlere yaşatan çalışma arkadaşlarıma ve sizlere tekrar teşekkür ediyorum." dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım