Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

0262 318 11 00

0262 318 11 01

ismailgulsoy@kocaeli.bel.tr

Büyükşehir web sitesi finalde

Tarih: 14 Nisan, 2011
a a a
Büyükşehir web sitesi finalde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sayfası, Türkiye’nin İnternet Oscar’ı olarak bilinen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde en iyi Kamu Kurumu dalında finalist oldu.

9. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLÜ

Web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması amacıyla düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştiriliyor. İş ve günlük hayatımızda her geçen gün çok daha önemli bir konuma sahip olan internetin gelişimine paralel olarak, bu yıl 9.su düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri, her sene pek çok farklı kategoride web sitelerini ödüllendiriyor. Organizasyon Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız platform olma özelliği taşıyor.

JÜRİ VE HALK OYLAMASIYLA BELİRLENİYOR

Altın Örümcek jüri üyeleri, En İyi Web Sitesi ve kategori bazında en iyi web sitelerini belirliyor. Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonu halk oylamasına da açılarak, organizasyonunun heyecanını tüm internet kullanıcıları ile paylaşıyor. ‘Halkın Favorisi’ ödülü vatandaşlardan gelen kısa mesajlar ile belirleniyor. http://altinorumcek.com/sonuclar/9-altin-orumcek linkinden favorisini belirleyip oylamaya katılmak isteyen vatandaşlar katılım koşulları için http://altinorumcek.com/halk-oylamasi/ linkine tıklayarak bilgi alabiliyor.

HALKIN FAVORİSİ DE SEÇİLECEK

8-30 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan final değerlendirmelerine kalan siteler arasından jürinin gerçekleştireceği değerlendirmeler sonucunda her bir kategoride ilk 3 site belirlenecek. Ayrıca halkın oylarıyla da değerlendirilecek olan finalistlerden her kategori için bir site ‘Halkın Favorisi’ olarak seçilecek.

BELEDİYE’NİN GÜLER YÜZÜNÜ YANSITIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yeni resmi web sayfası; 2010 yılı içerisinde yayına başlayarak dinamik tasarımı, canlı renk dağılımı ve kolay kullanımı ile Kurumun halka açılan yüzü oldu. ‘www.kocaeli.bel.tr’ bir kamu kurumunun ciddiyetini yansıtırken halka bakış açısı olan içtenlik ve güler yüzünü de gösteriyor. Resmi Web sayfasının, Türkiye genelinde en iyi 10 Kamu Kurumu sayfasından biri olarak finale kalmasından dolayı memnun olan Strateji Geliştirme Dairesi çalışanları, birincilik konusunda oldukça iddialı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım