Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

0262 318 11 00

0262 318 11 01

ismailgulsoy@kocaeli.bel.tr

Büyükşehir’de firmalarla güvenlik toplantısı

Tarih: 9 Ocak, 2011
a a a
Büyükşehir'de firmalarla güvenlik toplantısı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Strateji Dairesi Başkanlığı, güvenlik sistemleri satan firmalara eğitim verdi. Kent Güvenliği Kamera Koordinasyon Toplası’nda bir araya gelen firma ve Büyükşehir yetkilileri kamera sistemleri üzerinde bilgilendirildi. Büyükşehir Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda işleyiş ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışmaları hakkında sunum yapıldı.

KAYNAKLARI VERİMLİ KULLANMAK İSTİYORUZ

Yüksek Bilgisayar Mühendisi Hüseyin Çit tarafından verilen eğitimde kamu yararına uygun çalışma koşulları aktarıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin kurumun bilişim kaynaklarını en uygun ve verimli şekilde kullanmak amacında olduğunu söyleyen Çit, “Firmalarla beraber beyin fırtınası yapmak istiyoruz. Daha güzel projelerin hazırlanması için önerilen projeleri değerlendireceğiz. Hep birlikte Kocaeli’yi daha güvenebilir ve yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Bu konuda firmaların güvenlikle ilgili projelerini çok önemsiyoruz” dedi. Çit’in konuşmasının ardından Kocaeli’nde faaliyet yürüten 15 firma yetkilisi de görüş ve önerilerini dile getirdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım