Sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olmaya çalışan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ayrım gözetmeksizin, ilimizde faaliyet gösteren tüm spor branşlarına malzeme yardımında bulunacak.
İHALE 28 AĞUSTOS´TA
İlimizde iki yıl boyunca amatör kümede top koşturan futbolculara malzeme yardımında bulunan Büyükşehir Belediyesi, bu kez yardımlarda salon sporlarını unutmadı. İlimizdeki tüm spor kulüplerine malzeme yardımı yapılmasıyla ilgili ihale, 28 Ağustos tarihinde Büyükşehir Belediyesinde gerçekleştirilecek.
221 KULÜP YARARLANACAK
Malzeme yardımından ilimizde 31 branşta faaliyetlerini sürdüren 221 kulüp yararlanacak. Zihinsel engelli ve görme özürlü takımların da yer aldığı kulüplere, bokstan karateye, atletizmden güreşe, korfboldan bilardoya kadar branşlarına ait tüm malzemeleri dağıtılacak. Malzeme yardımında en çok malzemeyi yine futbol branşı alacak. Dünyanın en çok ilgi gören spor branşlarının başında gelen futbolda 69 takıma malzeme verilecek.
45 GÜNDE TESLİM
İhaleye ilimiz ve çevre illerden çok sayıda firmanın katılması beklenirken, ihaleyi kazanan firmanın 45 gün içerisinde malzemeleri teslim etmesi gerekecek. Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden yapılan açıklamaya göre, malzemelerin teslim alındıktan kısa bir süre sonra düzenlenecek tören ile tüm kulüplere dağıtılacağı belirtildi.
BRANŞLARA GÖRE MALZEME YARDIMI YAPILACAK KULÜPLER
ATICILIK VE AVCILIK
1 BÜYÜK DERBENT AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ
2 KARAMÜRSEL AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ
3 KOCAELİ ÖZ KURUÇEŞME AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
4 KOCAELİSPOR KULÜBÜ
5 MERKEZ AVCILIK ATICILIK KULÜBÜ
6 TAVŞANCIL AVCILIK ATICILIK
7 YUVACIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
ATLETİZM
1 İZMİT VETERANLAR ATLETİZM SPOR KULÜBÜ
2 KOCAELİ ATLETİZM SPOR KULÜBÜ
3 KÖRFEZ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
4 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
5 KOCAELİ 50.YIL İ.Ö.O. SPOR KULÜBÜ
6 YUVACIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
7 KOCAELİ ALTI NOKTA GÖRME ENGELLİLERİ SPOR KULÜBÜ
8 KOCAELİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
BADMİNTON
1 DSİ SPOR KULÜBÜ
2 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
3 KOCAELİ 50.YIL İ.Ö.O. SPOR KULÜBÜ
BASKETBOL
1 ADLİYE SPOR KULÜBÜ
2 DSİ SPOR KULÜBÜ
3 GEBZE GENÇLER BİRLİĞİ
4 GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
5 GÖLCÜK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
6 İZMİT BASKETBOL İHTİSAS KULÜBÜ
7 KARAMÜRSEL İ.Y. SPOR KULÜBÜ
8 KOCAELİ SARAYBAHÇE ORTAPEDİK ÖZÜRLÜLÜR SPOR KULÜBÜ
9 KOCAELİ ZEYTİN DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
10 KOCAELİSPOR KULÜBÜ
11 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
12 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
13 MOLLAFENARİ SPOR KULÜBÜ
14 TAYFUNSPOR KULÜBÜ
15 SHÇEK SPOR KULÜBÜ
BEDENSEL-ZİHİNSEL ENG.
1 KOCAELİ SARAYBAHÇE ORTAPEDİK ÖZÜRLÜLÜR SPOR KULÜBÜ
2 İZMİT TENİS KULÜBÜ
BİLARDO
1 BEKİRDERE SPOR KULÜBÜ
BİNİCİLİK
1 KOCAELİ ATLI SPOR KULÜBÜ
2 KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
BİSİKLET
1 KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
2 KOCAELİ ÜNİVERSİTE SPOR KULÜBÜ
3 KOCAELİ 50.YIL İ.Ö.O. SPOR KULÜBÜ
BRİÇ
1 GEBZE BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
2 GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BİRİÇ SPOR KULÜBÜ
4 SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ
BOKS
1 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 KOCAELİSPOR KULÜBÜ
BUZ HOKEYİ
1 ŞİRİNTEPE SPOR KULÜBÜ
2 ÇENESUYU İ.Y.
CİMNASTİK
1 ÇAĞDAŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
DAĞCILIK
1 KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
2 KOCAELİ ZEYTİN DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
3 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
4 ÜÇYOL DOĞU SPOR KULÜBÜ
ESKRİM
1 KOCAELİ ESKRİM SPOR KULÜBÜ
2 YARIMCA SPOR KULÜBÜ
FUTBOL
1 Alikahya Belediye Spor
2 Arslanbey Özyapı Spor
3 B.Derbent Bld.Spor
4 Bahçecik Bld.Spor
5 Çayırova Belediye Spor
6 Darıca Kale Spor
7 Derince Belediye Spor
8 Derince Birlik Spor
9 H.Bld.Yıldız Spor
10 Harb İş Spor
11 İhsaniye Spor
12 K.B.Ş.Bld.Ksğıt Spor
13 Karadeniz Çay Spor
14 Körfez Bld.Spor
15 Köseköy Bld.Spor
16 Kullar Spor
17 Maşukiye Spor
18 Mustafapaşa Spor
19 Suadiye Bld.spor
20 Uzunçiftlik Bld.Spor
21 95 Evler Fatih Spor
22 Bağçeşme Spor
23 Bağdat Spor
24 Çamçukur Spor
25 Çay. Gümüş Spor
26 Çay. Serhat Spor
27 Çenesuyu İ.Y.Spor
28 Değirmendere Spor
29 Dilovası Belediye Spor
30 Ereğli Belediye Spor
31 Gebze Güven Beylikbağı Spor
32 Gölcük Şirinköy Spor
33 Hisareyn Spor
34 İ.Ana.Yeniköy Bld.Spor
35 İh.Doğan Spor
36 Kandıra G.B.Spor
37 Karamürsel Spor
38 Kullar Yıldız Spor
39 Kuruçeşme Bld.Spor
40 Petkim Spor
41 Sarımeşe Bld.Spor
42 Şekerpınar Spor
43 Şirin Spor
44 Tavşancıl Spor
45 Tek Spor
46 Ulaşlı Bld.Spor
47 Uzuntarla Bld.Spor
48 Yarımca Spor
49 Yuvacık Bld.Spor
50 Çay. Yenimahalle Spor
51 Çerkeşli Spor
52 Gebze Karadeniz Spor
53 Kocaeli Nusretiye Spor
54 Körfez Esen Spor
55 Mollafenari Spor
56 Yenidoğan Serdar Spor
57 Zafer Spor
58 Darıca G.B.Spor
59 Demirspor
60 Doğantepespor
61 Gebzespor
62 Hasaneyn Dumlupınarspor
63 İzmit Yenimahallespor
64 Kocaelispor
65 Körfez Herekespor
66 Körfezspor
67 KYÖDSPOR
68 Tepeköy Defnespor
69 Yeni Kandıraspor
GOALBALL
1 KOCAELİ ALTI NOKTA GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
GÜREŞ
1 GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 GÖLCÜK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
3 KARAMÜRSEL BARBAROS SPOR KULÜBÜ
4 KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
5 SUADİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
6 YUVACIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
7 KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
İŞİTME ENG.
1 GÖLCÜK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
2 KOCAELİ SESSİZ SPOR KULÜBÜ
İZCİLİK
1 GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 GÖLCÜK DEĞİRMENDERE ATILGAN İZCİLİK VE DAĞ SPORLARI KULÜBÜ
3 KOCAELİ ZEYTİN DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
4 KOCAELİ KARTEPE İZCİLİK SPOR KULÜBÜ
5 KOCAELİ SARAYBAHÇE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
JUDO VE KURASH
1 GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 DEMİRSPOR
3 İZMİT ANADOLU YENİKÖY BELEDİYE SPOR
4 YENİDOĞAN SERDAR SPOR
5 KOCAELİ ALTI NOKTA GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
KARATE
1 DEĞİRMENDERE SPOR KULÜBÜ
2 DORUKSPOR KULUBÜ
3 GEBZE KARETE DO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
4 DARICA İDEAL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
5 GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
6 İZMİT TATAMİ SPOR KULÜBÜ
7 KOCAELİ ELİTSPOR KULÜBÜ
8 KOCAELİ SAMURAY SPOR KULÜBÜ
9 KÖSEKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
10 YUVACIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
11 KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
KÜREK
1 GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ SPOR KULÜBÜ
2 KÖRFEZ HEREKE SÜMER SPOR KULÜBÜ
3 ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ
MASA TENİSİ
1 DARICA İDEAL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
2 GÖLCÜK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
3 KOCAELİ SESSİZ SPOR KULÜBÜ
4 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
5 SARKUYSAN SPOR KULÜBÜ
SATRANÇ
1 GÖLCÜK SPOR KULÜBÜ
2 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
3 SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ
SUALTI CAN KURTARMA
1 DEĞİRMENDERE SPOR KULÜBÜ
2 KOCAELİ BARACUDA SU SPROLARI KULÜBÜ
3 KOCAELİ SU ALTI SPOR KULÜBÜ
4 YARIMCA SPOR KULÜBÜ
TEAKWON-DO
1 HACI HIZIR ŞAFAK SPOR KULÜBÜ
2 MALİYESPOR KULÜBÜ
3 KÖRFEZ UZAKDOĞU İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
4 ÇINARLISPOR KULÜBÜ
5 HARB İŞ SPOR KULÜBÜ
6 KOCAELİ RED DRAGON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
7 KÖRFEZ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
VOLEYBOL
1 DEĞİRMENDERE SPOR KULÜBÜ
2 DSİ SPOR KULÜBÜ
3 GEBZE AKÇAKOCA İ.Ö.OKULU
4 GEBZE ÇAYIROVA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
5 GEZBE MUTLUKENT İ.Ö.OKULU SPOR KULÜBÜ
6 GEBZE KARADENİZ SPOR KULÜBÜ
7 GEBZESPOR KULÜBÜ
8 GÖLCÜK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
9 ÖZEL KOCAELİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
10 ŞEKERPINAR SPOR KULÜBÜ
11 TAYFUNSPOR KULÜBÜ
12 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
13 KÖRFEZ HEREKE NUH ÇİMENTO İ.Ö.O.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
14 KOCAELİ YÜKSEK ÖĞRENİM DERNEGİ SPOR KULÜBÜ
15 KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR KULÜBÜ
16 KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
17 SHÇEK SPOR KULÜBÜ
YELKEN
1 DEĞİRMENDERE SPOR KULÜBÜ
2 DERİNCE YELKEN SPOR KULÜBÜ
3 KÖRFEZ YARIMCA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ
4 POYRAZ SPOR KULÜBÜ
5 ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ
6 KARAMÜRSEL BEY YELKEN SPOR KULÜBÜ
7 İZMİT YELKEN İHTİSAS
YÜZME VE ATLAMA
1 POYRAZ SPOR KULÜBÜ
2 KÖRFEZ TÜPRAŞ 50.YIL LİSESİ SPOR KULÜBÜ
3 ÇINARLISPOR KULÜBÜ
4 KOCAELİ YILDIZLAR YÜZME KULÜBÜ
5 KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ
6 KOCAELİ AKADEMİSPOR
7 KOCAELİ SARAYBAHÇE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
8 KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
HALK OYUNLARI
1 GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 İZMİT SARIMEŞE BELEDİYE SPOR
3 KOCAELİ EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
4 SUADİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
5 KOCAELİ FOLKLOR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
6 KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
MÜCADELE SPORLARI
1 GEBZE ALTAY İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
2 DARICA İDEAL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
3 SEVİNDİK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
4 KÖRFEZ UZAKDOĞU İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
5 KÖRFEZ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
6 KOCAELİ RED DRAGON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ