Şampiyon sporculardan muhteşem gösteri

Tarih: 23 Nisan, 2018
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 10.’ su düzenlenen Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali Uluslararası Fuar Merkezi’nde binlerce çocuğun katılımı ile düzenlendi. Çocuklar için düzenlenen birbirinden güzel ve eğlenceli parkurlarda eğlenen ziyaretçiler birtaraftan da performans sahnesinde sergilenen alanda şampiyon olmuş sporcuların gösterileri ile doyasıya vakit geçirdi.

KAĞITSPOR’LU BURAK’TAN HARİKA PERFORMANS
“Spor ve Çocuk Oyunları” temalı etkinliklerle dolu festivalde alanında başarılı sporcuların performans sahnesinde sergilediği birbirinden başarılı gösteriler izleyenlerden tam not aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor’da başarıları ile adından söz ettiren Karete- do sporcusu Burak Mert Can sergilediği birbirinden zorlu hareketlerle çocukları hayran bıraktı. 2 Kez Türkiye şampiyonluğu, 1 olimpiyat şampiyonluğu bir de dünya şampiyonluğu bulunan Burak Mert Can, 2021 de Dubai’de düzenlenecek olan olimpiyatlar için hazırlanıyor.

ESİLA VE BELİNAY’DAN HARİKA GÖSTERİ
Festival kapsamında sahne alan bir diğer Kağıtspor’lu başarılı sporcular ise 30 kg’da Tekvando Kocaeli şampiyonu 8 yaşındaki Esila Deniz ve 33 kg’da Kocaeli şampiyonu 10 yaşındaki Belinay Aytan oldu. Hocaları Behlül Deniz eşliğinde izleyenlere unutulmaz bir gösteri sunan minikler, gösteri sonunda Türk Bayrağı açarak ayakta alkışlandı.