Sendikalardan nezaket ziyareti

Tarih: 22 Aralık, 2010
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şubesi ve Hizmet-İş 2 No’lu Şubesi’nin yönetimlerini ayrı ayrı kabul etti. Eğitim Bir-Sen’in yeni yönetimini kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak her zaman çalışanın ve emekçinin yanında olduklarını ifade etti.

EĞİTİMİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu ve yönetimiyle Hizmet-İş 2 No’lu Şube Başkanı İrfan Gün ve yönetimi, Başkan Karaosmanoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret etti. Kısa süre önce genel kurulunu tamamlayan Eğitim Bir-Sen’de başkan Keleşoğlu ile yönetimini kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, yeni görevlerinde başarılar diledi. Eğitimcilerle öğretmenlik anılarını paylaşan Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak Kocaeli’nde her zaman eğitimin yanında yer aldıklarını dile getirdi.

BÜYÜKŞEHİR’DE İŞ BARIŞI

Başkan Karaosmanoğlu’nun diğer konukları ise Hizmet-İş 2 No’lu Şube Başkanı İrfan Gün ile yönetimi oldu. Bir yöneticinin işçiyle beraber eline küreği kazmayı alıp çalışması, sofrasına oturup aynı ekmeği paylaşması gerektiğini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyükşehir olarak her zaman işçimizin, çalışanımızın yanındayız. Alın teri kurumadan çalışanımızın ücretini ödüyoruz’’ dedi. Gün ve yöneticiler de, Büyükşehir’deki huzuru ve iş barışını devam ettirmek için çalışmalar yürüttüklerini dile getirdi.