Kütahya Valisi’nden Yazıcı’ya ziyaret

Tarih: 3 Nisan, 2011
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Kütahya Valisi Kenan Çiftçiyi makamında konuk etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı memnuniyet mesajları verildi. Konuk Vali Çiftçi, Kocaeli’nin olumlu yönde değiştiğini gözlemlediğini belirterek, Genel Sekreter Yazıcı’ya başarılar diledi.

HEMŞEHRİ ZİYARETİ

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi’yi, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda ağırladı. Kendisi gibi Düzceli olan Kütahya Valisi Çiftçi’yi ağırlamaktan dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Genel Sekreter Yazıcı, Kocaeli’deki hayata geçirdikleri hizmetler hakkında bilgi verdi. Yazıcı, kentin vizyonunu değiştirecek hizmetleri aralıksız hayata geçirdiklerini söyleyerek vatandaşların refahı için bu hizmetleri artırarak devam ettireceklerini aktardı.

KENTİN ÇEHRESİ DEĞİŞMİŞ

Kütahya Valisi Kenan Çiftçi ise, Kocaeli’nin her geçen gün gözde görülür bir şekilde geliştiğini ifade ederek, yapılan hizmetlerin kentin çehresini değiştirdiğini gözlemlediğini kaydetti. Çiftçi, Kocaeli’nin sanayi kenti olmasıyla doğal güzelliklerini kaybetmediğini aksine yaşanılası bir yer haline geldiğini belirti. Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler alan Çiftçi, Genel Sekreter Yazıcı’ya görevinde başarılar diledi.

ÇİNİ TABAK HEDİYE EDİLDİ

Ziyaretin ardından Kütahya Valisi Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yazıcı’ya Kütahya’ya özgü çini tabak hediye etti. Genel Sekreter Yazıcı da konuk Valiye Kocaeli’nin eski fotoğraflarından oluşan tablo takdim etti.