Gücümüzün kaynağı sevgi ve güvendir

Tarih: 19 Ekim, 2011
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın ile yönetimlerini ayrı ayrı kabul etti. Partili bayanlara yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Gücümüzü birbirimize sevmek ve güvenmekten alıyoruz’’ dedi.

AK PARTİLİ BAYANLARDAN ZİYARET

Kısa süre önce gerçekleştirilen kongrelerde göreve seçilen AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ile AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Başkan Karaosmanoğlu’na ayır ayrı konuk oldu. AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları’nın ziyareti, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçedeki hizmet binasında gerçekleşti. Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Aydın ile yönetim kurulu üyelerine, yeni görevlerinde başarılar diledi.

BAŞARIDA BAYANLARIN PAYI BÜYÜK

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Demirtaş ile yönetim kurulunda bulunan bayanlar da, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Genel kurulun ardından görev dağılımını gerçekleştirdiklerini dile getiren Demirtaş, yönetim kurulundaki bayanları Başkan Karaosmanoğlu’na tanıttı ve çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Demirtaş ile yönetim kurulunda yer alan bayanlara başarı dileklerini ileten Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bayanlarımız yaptıkları samimi ve içten çalışmalarla, partimizin başarısında büyük rol oynamıştır. Bayanlarımız, halkımıza yol gösteren, dertlerine çare bulan, rehberlik eden çalışmalar içinde olmuşlardır’’ ifadesini kullandı.

HALKIMIZIN DERDİYLE DERTLENDİK

Partili bayanların yaşanan eksiklerin kendilerine iletilmesinde önemli bir rol üstlendiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Halkımıza karşı her zaman toparlayan, saran, seven ve sevdiren olduk. Biz halkımızdan hiçbir zaman kopmadık. İyi gününde de, kötü gününde de halkımızın yanında olduk. Hükümetiyle, milletvekilleriyle, meclis üyeleriyle, belediye başkanlarıyla hep halkımızın derdiyle dertlendik. Halkımız da bize hep artan bir teveccüh gösterdi’’ şeklinde konuştu.