Bayram, emekli personele iftarda misafir oldu

Tarih: 30 Mayıs, 2018
a a a

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Büyükşehir Belediyesi’nden emekli olan, Canan Şükür’ün evine iftarda misafir oldu. Büyükşehir Belediyesinin birçok biriminde çalışan ve son olarak Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı’ndan emekli olan, Canan Şükür ve ailesi gösterilen vefa karşısında çok mutlu oldu. İftarda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Bayram Bayram da hazır bulundu. İftar sonrasında Genel Sekreter İlhan Bayram tarafından Şükür ailesine çiçek hediye edildi.

“PERSONELİMİZE DEĞER VERİYORUZ”
Her personele eşit bir şekilde değer verdiklerini belirten Genel Sekreter Bayram “Çalışan olsun emekli olan olsun fark etmez, çalışanlarımızı seviyoruz. Kocaeli’ne kazandırdığımı her hizmette çalışanlarımızın bir katkısı var. Canan Hanım da belediyemizde yıllarca vatandaşlarımıza hizmet vermiş bir kardeşimiz. Kendisine emeklilik hayatında ailesiyle birlikte mutluluklar diliyorum” dedi.

BENİM İÇİN BÜYÜK ONUR
Uzun yıllar birlikte çalıştığı idareci ve müdürlerinin, emekli olduktan sonra kendilerini ziyaret etmesinden memnun olduğunu belirten Canan Şükür “Çok teşekkür ediyorum. Hatırlanmak ve vefa gösterilmesi gerçekten büyük bir onur” dedi.