Hürriyet ve Cumhuriyet Caddeleri’nde kanalizasyon çalışması

Tarih: 29 Ağustos, 2010
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, İzmit Belediyesi sınırları içerisinde bulunan, Hürriyet ve Cumhuriyet Caddeleri’nde Saat Kulesi’nden başlanıp Perşembe Pazarı’na kadar olan bölümde kanalizasyon hatlarının temizlik çalışması yapıyor. 23.00–06.00 saatleri arasında yapılacak çalışmalar kapsamında 17 Eylül 2010 tarihine kadar temizlik yapılacak bölümler kademeli olarak trafiğe kapatılacak.

ETAPLAR HALİNDE

Etaplar halinde yapılacak Hürriyet Caddesi’ndeki çalışmalarda alternatif olarak Cumhuriyet Caddesi kullanılacak. Hürriyet Caddesi’ndeki çalışmaların bitiminde yine aynı şekilde Cumhuriyet Caddesi etaplar halinde araç trafiğine kapatılıp alternatif olarak Hürriyet Caddesi kullanılacak.

UYARICI LEVHA VE DENETİMLER

Çalışma ile ilgili tüm uyarıcı trafik işaret ve yönlendirme levhaları ile ilgili hususların İSU Genel Müdürlüğü İzmit Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yerine getirilecek. Her türlü denetim ve kontroller ise İl Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri ve B.Şehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı Zabıta Trafik Birimi ekipleri yapacak.