OTOBÜS SAATLERİ
ÖHO - 614 - DOĞANTEPE-KULLAR-İZMİT-BATI TERMİNAL (YENİ YOL) DURAK ve SAATLERİ
Renk |
Açıklama |
|
SAHİL YOLUNDAN 611 OLARAK DÖNER DOĞANTEPEYE ÇIKAR. |
|
GÜNCELLEME: 12.03.2024 |
DOĞANTEPE İSTİKLAL CADDESİ
Sıra No |
Hafta İçi |
Cumartesi |
Pazar ve Tatil Günleri |
1 |
07:15 |
07:10 |
07:15 |
2 |
08:15 |
08:15 |
09:20 |
3 |
09:20 |
09:20 |
11:20 |
4 |
10:20 |
10:20 |
13:20 |
5 |
11:20 |
11:20 |
15:20 |
6 |
12:20 |
12:20 |
17:20 |
7 |
13:20 |
13:20 |
19:20 |
8 |
14:20 |
14:20 |
23:10 |
9 |
15:20 |
15:20 |
|
10 |
16:20 |
16:20 |
|
11 |
17:20 |
17:20 |
|
12 |
18:20 |
18:20 |
|
13 |
19:20 |
19:20 |
|
14 |
20:20 |
20:20 |
|
15 |
23:10 |
23:10 |
|
BATI TERMİNALİ PERONLAR
Sıra No |
Hafta İçi |
Cumartesi |
Pazar ve Tatil Günleri |
1 |
08:20 |
08:20 |
08:20 |
2 |
09:20 |
09:20 |
10:20 |
3 |
10:20 |
10:20 |
12:20 |
4 |
11:20 |
11:20 |
14:20 |
5 |
12:20 |
12:20 |
16:20 |
6 |
13:20 |
13:20 |
18:20 |
7 |
14:20 |
14:20 |
20:20 |
8 |
15:20 |
15:20 |
22:20 |
9 |
16:20 |
16:20 |
00:30 |
10 |
17:20 |
17:20 |
|
11 |
18:20 |
18:20 |
|
12 |
19:20 |
19:20 |
|
13 |
20:20 |
20:20 |
|
14 |
22:20 |
22:20 |
|
15 |
00:30 |
00:30 |
|
DOĞANTEPE İSTİKLAL CADDESİ
DOĞANTEPE İSTİKLAL CADDESİ ---> BATI TERMİNALİ PERONLAR
BATI TERMİNALİ PERONLAR ---> DOĞANTEPE İSTİKLAL CADDESİ