skip to navigation

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

İLETİŞİM

 
 

SÜLEYMAN DEMİREL KÜLTÜR MERKEZİ

Yahya Kaptan - İZMİT / KOCAELİ

 

SANTRAL

311 59 00

GİŞE

(dahili) 23 06

HALKLA İLİŞKİLER

(dahili) 23 75  - 23 68

MÜDÜRLÜK

(dahili) 23 23

GENEL SANAT YÖNETMENLİĞİ

(dahili) 23 20

SAHNE DİREKTÖRLÜĞÜ

(dahili) 23 31

İDARİ AMİRLİK

(dahili) 23 41

E- MAİL

sehirtiyatrosu@kocaeli.bel.tr

FAX

311 59 15

 
Son Güncelleme : 19.04.2013 11:04:09
 • Share/Bookmark
 • İçeriği arkadaşına gönder
 • İçeriği Yazdır
11 kişi beğendi.

Siz de Yorumunuzu ekleyin

 • * Doldurulması Zorunlu Alanlar
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 19 Mart 2015 Perşembe

  fatma yakasiz eren diyor ki:

  100. Yılında şuhedanin izinde Kocaeli .Şehit Recep T. Salonunda çanakkale destanını okuyan sanatcinizi kınıyorum. Zorla sahneye çıkarılmış şiiri ilk kez görmüş gibi Noktalama işaretlerine ve duygu tonlamaya dikkat etmeden okudu. Kendini bant yayından izlesin .
 • 17 Ağustos 2014 Pazar

  hüseyin subaş diyor ki:

  kocaeli şehir tiyatrosuna katılmak ve eğitim almak istiyorum.kayıt için aranan şartlar nelerdir.eğitim ücretlimi ve katılmak için sınav gerekiyor mu bilgi verebilirseniz memnun olurum.teşekkürler.
 • 03 Mart 2014 Pazartesi

  Burak Aydoğan diyor ki:

  "Guguk Kuşu" oyunu Osman Hamdi Bey'e gelecek mi?
 • 17 Şubat 2014 Pazartesi

  Suphi Mafizer diyor ki:

  "Oyunun Oyunu", "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" tekrar sahne almalı. Bilet fiyatlarını x2 yapsanız bile hiç sorun değil, ama Kocaeli Şehir Tiyatrosu'ndan daha kaliteli işler bekliyoruz, ya da hiç olmazsa eski kaliteli oyunların tekerrürünü rica ediyoruz.
 • 02 Ocak 2014 Perşembe

  Hanife CAN diyor ki:

  Merhabalar, Oyunlar eskiden daha güzeldi bence. Oyunun Oyunu adlı oyuna en az 50 arkadaşımı toplayıp götürmüştüm. Oyunların en az İki Efendinin Uşağı, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Ay Işığında Şamata, Ayrılık, Azizname, Bir Şehnaz Oyun gibi olmalı bence. Lütfen artık bir çeki düzen verilsin oyun formatlarına. Dikkatimi çekti hep DRAM oyunlar var. Araya 1 bilemedin 2 komedi oyunu var. Hayatlarımız zaten dram dolu biraz komediye fazlasıyla gülmeye ihtiyacımız var. Tiyatro sanatı da zaten buna hizmet etmiyor mu? Eğitmek öğretmek için var olan bir sanat dalı aynı zamanda, ama hayatta zaten yaşayarak mecburen öğreniyoruz dramı bence asıl olan neşeyi mutluluğu komediyi öğretmek ki gelecek nesillerde ve bizler de hayatta bunların olduğunu bilip var etmeye çalışalım. Diğer yandan ben bir tiyatro severim ve bu tarz oyunlarla bizi tiyatrodan soğutuyorsunuz açıkcası . Saydığım oyunlar tarzında oyunları bu sezon ve önümüzdeki sezonlarda bolca görmek istiyoruz. İlginize ve dikkatinize şimdiden teşekkürler.
 • 26 Aralık 2013 Perşembe

  ESRA CAN diyor ki:

  BENİM BİR AKRABAM TARIK KESKİNER HAYRANI ARTIK TİYATROLARA GELEMİYOR SADECE ONUNLA TANIŞMAK İSTİYOR DİĞER TİYATROCU ARKADAŞLARLA TANIŞTI SİZLERDEN RİCAM BENİM VE SİZİN ARACILIĞINIZLA TARIK BEYE ULAŞMAK SİZE TELEFON NUMARAMI VERİYORUM SİZDE BU DURUMU TARIK BEYE ANLATMANIZ EĞER KABUL EDERSE BENİMLE GÖRÜŞÜP AKRABAMLA TANIŞTIRMAK BU İYİLİĞİ YAPARSANIZ MUTLU OLACAĞIZ TELEFON NUMARAM 05057993618 ŞİMDİDEN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
 • 23 Ekim 2013 Çarşamba

  baysan pamay diyor ki:

  Sayın İlgili, Kadıköy-İstanbul da oturuyorum ve "Canlı Maymun Lokantası" isimli eseri izlemek istiyorum.İnternet üzerinden mybilet/biletix gibi uygulamalarla bilet almam mümkün müdür yoksa mutlaka gelip gişeden mi bilet almam gerekir.Teşekkürlerimle
 • 22 Şubat 2013 Cuma

  Jale Balta Ateş diyor ki:

  Tiyatro Okulu ile ilgili "TİYATRO OKULU VE GENÇ SAHNE YÖNERGESİ"nde sınava giriş ve değerlendirme dışında başka bir bilgi bulunmuyor. Tiyatro Okulunun eğitim süresi, ders sayısı, derslerin içeriği, her bir dersin sağlayacağı fayda, eğitim sistemi vb. konularda ayrıntılı bilgi verilmesi okulun tanınması ve anlaşılması açısından daha faydalı olur diye düşünüyorum.
 • 08 Şubat 2013 Cuma

  Leivaditis Kostas diyor ki:

  Dear Mr Veysel Sami Berikan, My name is Kostas Leivaditis and I'm an actor as well as the founder of the theatrical group "East of Nestos". I'm a graduate of the State Theatre of Thessaloniki, the top Greeek school of theatre. As an actor I have great experience in all kinds of theatre. I live in Xanthi, in western Thrace. With the present letter, I'm offering you a collaboration in matters of culture and art. More specifically, we can present to you a thetrical play, in your own national language, theatrical games for children, and even a musical concert on common songs of Greece and Turkey. We would request something similar from your behalf in our region, in time of your convenience. If you are interested, we can elaborate on our proposal, and also visit your town and area, as you can do here. * We are aware that a lot of citizens of the Kocaeli region come from our area. It would be a cultural opportunity to share memories, to strengthen our bonds, to establish a permanent collaboration. Best regards, Kostas Leivaditis
 • 03 Şubat 2013 Pazar

  ARSLAN AYDIN diyor ki:

  sayın başkanım sizden belediyemizin bünyesi içerisinde iş istiyorum mağdurum mağduriyetimi gidereceğinizden eminim.banada merhamet elini uzatıcağuınızdan eminim iş konusunda sizden yardın istiyorım.lütfen yardim elinizi bendende esirgemeyin.dualrımız sizinle ALLAHA emanet olun.
 • 16 Ocak 2013 Çarşamba

  Can Aktu diyor ki:

  Geçen yıldan beri bir türlü izleyemediğim "Kösem Sultan" oyununu sonunda izleyebildim. Tüm sanatçıları candan kutluyorum. Şu ana kadar hangi oyunu izlesem,oyundan sonra sanatçılarımız için iyi ki varlar,iyi ki biz de onları izleyebiliyoruz diyorum.Çok başarılılar,çok inandırıcı karakterler yaratıyorlar ve bizler de büyük zevkle izliyoruz. Oyundaki gösterdiği şahane oyunculuk için de Zuhal hanımı tekrar tekrar kutluyorum.
 • 07 Aralık 2012 Cuma

  süleyman bandıralı diyor ki:

  LÜTFEN AYLIK OYUN BÜLTENİNİZİ WEB SAYFASINA İTHAL EDİNİZ, BAZI BİLGİSAYARLARDA DOCX UZANTILI OFİS UYGULAMASININ OLMAMASI SEBEBİYLE OYUN PLANINI OKUNAMAMAKTADIR.
back on top